منتخبين ايرانی رقابت تايپوگرافی هندوستان

رقابت بين المللی تايپوگرافی تايپودی هندوستان همه ساله با محوريت آثار پوستر كه با استفاده از تكنيك تايپوگرافی و انرژی نهفته در حروف و كلمات زبان مادری طراحی شده است ، با دعوت از هنرمندان طراح گرافيك در بمبئی برگزار ميگردد.

اين رويداد شامل کارگاه های آموزشی در زمینه تایپوگرافی و خوشنویسی ، برگزاری کنفرانس اختصاصی در زمينه «تایپوگرافی تجربی» و برگزاری نمايشگاه آثار منتخب را شامل ميشود. برنامه های  کنفرانس تايپودی با حضور اساتيد بين المللی شامل سخنرانی ها،حضور آکادمی های برجسته،ارائه مقالات متخصصان ، پژوهشگران و دانشجویان است.

در نمايشگاه اين دوره از اين رويداد با عنوان “رقص تايپوگرافی” تعداد 37 اثر از بين بيش از 1000 اثر شركت كننده در رقابت به عنوان آثار برتر ار طرف هيئت داوران نمايشگاه تايپودی انتخاب شده اند كه در ميان صاحبان اين آثار نام پنج هنرمند طراح گرافيك از ايران ، سيدمهدی موسوی ، نسرين باوفا ، آتنا جعفری ، بهنام دهقان و محمد حسن نعمتيان نيز به چشم ميخورد
نمايشگاه اين دوره از رويداد از تاريخ دوم مارس 2019 در محل آكادمی ديزاين بمبئی در هندوستان برپا خواهد گرديد.

اسامی منتخبين در وبسايت رقابت

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراحی کاراکتر تبلیغاتی قهوه QG / باران صدیقیان