معرفی برگزیدگان هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت

برگزیدگان هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت معرفی و تجلیل شدند.

برگزیدگان هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت و دومین فراخوان نشان هیأت در آئین اختتامیه این سوگواره که در یادمان شهدای انقلاب اسلامی واقع در سرچشمه تهران برگزار شد تجلیل شدند.

در ابتدای این آئین،دبیر هشتمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت با اشاره به اینکه از ۶۳ اثری که برای کتاب فراخوان نشان دوم انتخاب شد ۳۰ اثر برای نذر نشان هیأت بوده است، تصریح کرد: تلاش کردیم فضا را یک فضای صرفا سفارشی و خشک خارج کنیم؛ ۸۰۰ اثر برای فراخوان نشان ارسال شد که ۳۰۰ اثر آن برای پویش نذر نشان بود.

وی ادامه داد: بیش از چهار هزار و ۹۰۰ اثر به دبیرخانه سوگواره عکس هیأت ارسال شد که بیش از هزار ۹۰۰ اثر پذیرفته و ۹۲ اثر نیز شایسته نشر در کتاب عکس هیأت شناخته شد.

در این مراسم ۶ نفر در بخش نشان هیأت، ۶ نفر در بخش مجموعه عکس و تک عکس، ۶ نفر در بخش عکس از خدمات اجتماعی هیأت و ۱۶ نفر در بخش پوستر هیأت با اهدای جوایز ارزنده تقدیر شدند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.