معرفی برترین‌های دومین جشنواره ملی پویانمایی

برترین‌های دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی ایران در بخش‌های مختلف تجلیل شدند.

در آیین افتتاحیه دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی ایران که روز سه شنبه در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد، از برترین های جشنواره ملی پویانمایی و چهره های برتر تجلیل شد.

از بین آثار راه یافته به جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی ویژه هیئت داوران به دلیل فضاسازی ایرانی اسلامی به وریا نیک روش و مریم هاشمی نژاد برای اثر هزار کبوتر اهدا شد.

تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین کارگردانی به فیلم داوود و جالوت به کارگردانی سعید گائینی اهدا شد، همچنین تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر کوتاه و نیمه بلند به فیلم پسر دریا به کارگردانی عباس جلالی یکتا اهدا شد.

در بخش فیلم بلند دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین کارگردانی به محمود رضا سلطان بور برای اثر مشهد دوست داشتنی تعلق گرفت و هیئت داوران در بخش فیلم بلند هیچ اثری را به عنوان بهترین اثر معرفی نکردند.

در بخش هویت بصری تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر به مجموعه آثار حامد عزیزی اهدا شد و در بخش عنوان تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر به مجموعه آثار امیر مهران تیزر مسابقه فارسی و کودک شو رسید.

همچنین در بخش تبلیغاتی تقدیر و جایزه نقدی ویژه هیئت داوران به اثر راه شهرسازی به کارگردانی حسین مظلوم تعلق گرفت و در بخش تبلیغاتی دیپلم افتخار بهترین اثر به رایتل اثر عباس عباسی و زین اهدا شد.

در بخش آموزش، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر به مجموعه آثار آموزش های ایمنی، پل، عصروارونه و مکتب خانه به کارگردانی هادی امیری رسید.

در بخش موشن گرافیک تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مجموعه آثار یلدا نوروز ۹۶ و کالای ایرانی به کارگردانی سپیده معلم اهدا شد.

همچنین در بخش سریال و مجموعه عروسکی هیات داوران تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین طراحی و ساخت عروسک را به زهرا قربانی هادی امیری زحمتکش برای اثر روزی بود روزی نبود اهدا کردند.

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بازی دهندگی عروسک به نگار شهبازی برای اثر پیم و پم رسید و دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین صداپیشگی عروسک به گروه صداپیشگان «کله قند» و بهاره ولی زاده تعلق گرفت.

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین صداپیشگی عروسک به محمد بحرانی برای صداپیشگی جناب خان شخصیت عروسکی در برنامه خندوانه اهداء شد.

گفتنی است دیگر برگزیدگان بخش عروسکی در برنامه های بعدی این جشنواره معرفی خواهند شد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
6 ایرانی در میان 10 برنده دوسالانه تصویرگری COW 2018