معرفی آنیکو طراح و تصویرگر روسی

“اسم من آنیکو (Aniko) با نام مستعار Mandarin Duck به معنی اردک ماندارین است. زندگی من با خمیر مجسمه سازی و افکار خلاقانه احاطه شده‌ است. به اشتراک گذاری فیلم‌های آموزشی در یوتیوب، مجسمه سازی و بازی با سایر مواد مربوط به هنرهای دستی، تمام زندگی من است. شدیداً به کاری که انجام می‌دهم باور دارم و فکر می کنم وظیفه مهمی که در این جهان دارم این است که  تا جایی که بتوانم الهام بخش هنرمندان دیگر باشم تا هرگز تسلیم نشوند و در این سفر زیبا و گاهی اوقات سخت به سوی هنرمند شدن، خلاق و قوی بمانند. من در روسیه زندگی می‌کنم و استودیوی من یک اتاق کوچک است؛ اما این اتاق به اندازه کافی برای رفع نیازهای من بزرگ است. امیدوارم از تماشای کارهای من لذت ببرید.”

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تایپوگرافی های موزاییک کاری شده در اوقات فراغت یک طراح