مسعود نجابتی مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس شد

با حکم مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت فتح، مسعود نجابتی به سمت مدیر عامل انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس منصوب شد.

مسعود نجابتی از چهره های هنرهای تجسمی است که علاوه بر مدیریت بر کانون هنر شیعی تربیت طیف گسترده ای از هنرجویان در داخل و خارج از کشور را برعهده داشته است.

همچنین بر اساس احکام دیگر از سوی احسان محمدحسنی مدیر بنیاد روایت، مسعود شجاعی طباطبایی، محمدرضا دوست محمدی، عباس صانعی، سید محمدرضا میری، حامد مغروری، علی حیاتی و سید مهدی حسینی نیز به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری این انجمن منصوب شدند.

مسعود شجاعی طباطبایی گرافیست و کاریکاتوریست، مدیر خانه کاریکاتور ایران است که چندی پیش به عنوان چهره هنر انقلاب در سال ۹۵ انتخاب شد.

محمدرضا دوست محمدی طراح و گرافیست ایرانی است که مدیریت هنری هفته نامه همشهری جوان و طراحی دیوارنگاره میدان ولیعصر (عج) تهران را برعهده داشته است.

عباس صانعی نیز علاوه بر سابقه تحصیلی و تخصصی در حوزه گرافیک، هم اکنون مسئول خانه طراحان انقلاب اسلامی است.
همچنین سید محمدرضا میری مسئول نهضت مردمی پوستر انقلاب بوده و حامد مغروری نیز به عنوان مسئول مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی (آیه) شناخته می شود.

علی حیاتی، مسئول کارگاه هنری سه در چهار است و سید مهدی حسینی نیز مدیر کانون هنر شیعی است.
همچنین حبیب الله صادقی و مصطفی گودرزی به عنوان مشاوران ارشد هنری مدیر عامل بنیاد روایت منصوب شدند.
پیش از این محمد حبیبی مدیر عامل انجمن هنر های تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بود که با حکم مدیر عامل بنیاد روایت فتح  از این پس در سمت معاون طرح و برنامه بنیاد فرهنگی روایت مشغول خدمت خواهد بود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
وحشت پخش نکنید!