مسایل بنیادین بشر

«نگاه من به عنوانِ یک هنرمند، بطور کلی از مسائل بنیادی سرچشمه می‌گیرد. اعتقاد دارم که برای شناخت و حل کردن یک مسئله، اول باید آن را  به‌صورت بنیادی نگاه کرد و متناسب با نگاه ریشه‌ای، راهکاری ارایه شود.

یکی از بهترین راه‌ها برای صحبت کردن بدون مرز، کارتون است که سعی می‌کنم با آثارم به بنیاد مشکلات یا مسایل چنگ بزنم و با بقیه مردم به اشتراک بگذارم.

تکنیک آثارم به صورت دیجیتال است و به دلیل اینکه نقاش هستم سعی می‌کنم نقاش گونه با سوژه‌هایم رفتار کنم.

کمپوزیسیون، چرخۀ رنگی، فرم‌ها و… در کارتون‌هایم با همان حسی که پشت یک بوم می‌نشینم  فرقی ندارد و به همان صورت شکل می‌گیرند.

در بین هنرمندان کارتونیست هم علاقه خاصی به کوژینسکی و «میهای ایگنات» دارم، به این دلیل که به مسایل بنادین بشر اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و از تکنیک‌های قدرتمندی هم برخوردارند.»

علی راسترو نقاش، کارتونیست، تصویرساز متولد ۱۳۷۷ شهر  یاسوج و دانشجوی رشته نقاشی دانشگاه یزد است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.