مسابقه طراحی پوستر «روز جهانی غذا»

دفتر نمایندگی «فائو» در ایران از کودکان و نوجوانان ایرانی پنج تا ۱۹ ساله دعوت کرده است تا با توجه به شعار روز جهانی غذا در سال ۲۰۱۸ یعنی «تلاش برای دستیابی به گرسنگی صفر» پوستری را به مناسبت این روز جهانی طراحی کنند.

این مسابقه در پنج گروه سنی پنج تا هشت سال، نه تا ۱۲ سال، ۱۳ تا ۱۵ سال و ۱۶ تا ۱۹ سال برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۱۹ آبان‌ماه ۱۳۹۷ در ‌وب‌سایت «فائو» به نشانی  https://goo.gl/mhTXsJ ارسال کنند. هم‌چنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی https://goo.gl/ppUFD۴  مرجعه کنند.

کودکان و نوجوانان می‌توانند فایل «کتاب روز جهانی غذا» را از نشانی https://goo.gl/yMQBJm دریافت کنند و از آن برای طراحی پوسترهای خود الهام بگیرند. این کتاب به تشریح آرمان گرسنگی صفر و هم‌چنین چگونگی همکاری و اقدام همگانی برای دستیابی به این آرمان جهانی می‌پردازد

.

گفتنی است، سازمان «فائو» یا سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد از سازمان‌های بین‌المللی است که در زمینه توسعه کشاورزی فعالیت دارد. این سازمان سال ۱۹۴۵ توسط ۴۴ کشور عضو سازمان ملل متحد تأسیس شد. ازسوی فائو ۱۶ اکتبر برابر با ۲۵ مهرماه به عنوان روز جهانی غذا نامیده شده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
آغاز مراسم روز جهانی انیمیشن در تهران