مسابقه بین‌المللی پوستر هفته آگاهی کمپوست 2020

شورای کمپوست ایالات متحده طی فراخوانی از هنرمندان سراسر جهان دعوت کرده است تا در مسابقه بین‌المللی پوستر هفته آگاهی کمپوست 2020شرکت کنند.کمپوست ماده‌ای است مفید و مغذی که از بازیافت زباله‌های تر و مواد آلی تولید می‌شود و برای ایجاد و اصلاح خاک بسیار ارزشمند است. هنگامی که این ماده به خاک اضافه می‌‌شود مواد مغذی ضروری را برای گیاهان فراهم می‌کند. همچنین این ماده برای محافظت از خاک در برابر فرسایش و افزایش سلامت خاک بدون استفاده از مواد شیمیایی مفید است و آلودگی آب را نیز کاهش می‌دهد.

از شرکت کنندگان در این مسابقه درخواست شده است تا پوستری طراحی کنند که منعکس کننده این شعار باشد:

خاک کمپوست را دوست دارد چرا که کمپوست از خاک تغذیه می کند!

خاک زنده است و برای سلامتی‌اش  به تغذیه نیاز دارد. با خاک سالم گیاهان سالم رشد می کنند. خاک، کمپوست رو دارد به دلیل اینکه مواد مغذی برای میکروب های زنده که خاک سالم را تشکیل می دهند فراهم می کند. بدون کمپوست راه های کمی برای غنی سازی و بازیابی خاک خواهیم داشت. کمپوست با استفاده مجدد و بازیافت مواد آلی، خاک را  سالم نگه می دارد. کمپوست، خاک را خوشحال می‌کند و سیاره ما را سالم نگه می دارد. خاک، کمپوست را دوست دارد!

از پوستر برنده برای تبلیغات هفته آگاهی کمپوست 2020استفاده خواهد شد و در پوستري که طراحي مي شود کلمات زير بايد اورده شود: International Compost Awareness Week May 3– 9, 2020
-برنده پوستر موفق به دریافت جایزه 500 دلار آمریکا خواهد شد.

-شرکت در این مسابقه رایگان است و همه افراد می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

-آخرین مهلت ارسال : 1نوامبر 2019/ 10آبان۹۸

-جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا را کلیک کنید

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
خلق دنیایی زیبا و بیرون از واقعیت / مصاحبه اختصاصی با فاطمه حق نژاد و ایوان آموندسن