مسابقه بین‌المللی طراحی پوستر روز جهانی استاندارد با شعار«حفاظت از زمین با استاندارد ها»

سازمان ملی استاندارد ایران به نمایندگی از سه سازمان بین المللی استاندارد (ISO)، کمیسیون بین المللی برق و الکتروتکنیک (IEC) و انجمن ارتباطات راه دور (ITU) برگزار می‌کند:
مسابقه بین‌المللی طراحی پوستر روز جهانی استاندارد با شعار”حفاظت از زمین با استاندارد ها”
سازمان ملی استاندارد ایران به نفر اول جوایز نقدی اهدا خواهد کرد و در مراسم روز جهانی استاندارد (22 مهر 1399) از ایشان قدردانی خواهد شد.
پوستر اول این مسابقه در 163 کشور عضو سازمان جهانی ایزو منتشر خواهد شد.
مشخصات پوستر
•ابعاد 594×420 میلی متر
•فایل پوستر با رزولوشن dpi300 با 5 میلی متر حاشیه برای برش در هر چهار طرف فایل اصلی همراه با فونت و گرافیک
•پوستر باید حاوی لوگوی سازمان‌های مذکور باشد و از طریق صفحه فراخوان در سایتstandardna.ir قابل دانلود است
•نام طراح با فونت لاتین با اندازه pt 7:Designed by Name & Family Name
•پوستر جنبة بین المللی دارد و به زبان انگلیسی است و محتوای نوشتاری آن عبارتند از:
    شعار اصلی روز جهانی استاندارد: Protecting the Planet with Standards
   عنوان روز جهانی استاندارد: World Standards Day 2020October 14
•متن فایل ارسالی باید در نرم افزار هایInDesign, Photoshop  و یا  Illustratorقابل ویرایش باشد تا درکشورهایی که مایل به باز نشر آن هستند به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.
•اثر/آثار ارسالی باید به شخص ارسال کننده (به عنوان فردی یا گروهی) متعلق باشد و چنانچه از آثار دیگران کپی برداری و سوء استفاده گردد، مردود در نظر گرفته خواهند شد.
قوانین رقابت
شایستگی: تمامی افراد بالای ۱۸ سال میتوانند در این رقابت شرکت کنند. آثار به صورت فردی یا گروهی پذیرفته خواهد شد.
برنده/ برندگان: پس از انتخاب برنده/ برندگان، از آنها خواسته می شود تا نام کامل، ملیت، بیوگرافی کوتاه و عکس خود را ارسال نمایند. همچنین اطلاعات تکمیلی برای دریافت جایزه (وجه نقد) نیز ارسال خواهد شد.
جایزه: مبالغ 1500 فرانک سوییس به نفر اول و 500 فرانک سوییس به هر کدام از نفرات دوم و سوم تعلق خواهد گرفت.
برگزار کنندگان: برگزار کنندگان این رقابت عبارتند از کمیسیون بین المللی برق و الکتروتکنیک (IEC) سازمان بین المللی استاندارد (ISO) و انجمن ارتباطات راه دور (ITU) از طریق همکاری های جهانی استاندارد.
توجه فرمایید: کلیه حقوق آثار ارسال شده به سازمانهای IEC، ISO و ITU تعلق خواهد گرفت. پس از ارسال اثر به این رقابت، به برگزارکنندگان به صورت جمعی یا مجزا حق استفاده از اثر در سطح بینالمللی در همه اشکال و رسانههای مختلف را خواهید داد. آثار برتر بدون ذکر نام برای رای گیری عمومی ارسال خواهد شد. قبل از اعلام نام شما به عنوان برنده مسابقه، مجوز کتبی برای انتشار اثر، از شما درخواست خواهد شد.
اختلافات: هر گونه اختلاف، بحث و یا ادعا ناشی از، یا در رابطه با این قرارداد، از جمله صحت، بطلان، نقض یا فسخ آن، باید از طریق داوری مطابق با قوانین داوری بین المللی سوئیس اتاق سوئیس در تاریخ اجرا حل و فصل شود. تعداد داوری یک بار و مقر داوری در ژنو، سوئیس است. رسیدگی به داوری باید به زبان انگلیسی انجام شود.
نحوه ارسال اثر
افراد مایل به شرکت در این رقابت می بایست آثار خود را با فرمت (pdf) حداکثر تا تاریخ ۲۰خرداد ۱۳۹۹به نشانی publicrelation@isiri.gov.ir ارسال نمایند.
همراه با ارسال اثر، فرستادن مشخصات فردی، یک پاراگراف حاوی رزومه و یک قطعه عکس از طراح الزامی است.
داوری
آثار ارسالی ابتدا در هیئت داوری (متشکل از هنرمندان و اساتید صاحب نام ایرانی) بررسی و آثار برتر برای مرجع برگزار کننده بین المللی ارسال خواهد شد.
دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل
سازمان ملی استاندارد ایران
88889801-021

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.