مدل‌های خلاقانه با استفاده از خوراکی‌ها

گِرُچِن روهِرز هنرمند ۲۸ ساله و طراحِ مدلِ اهل سانفرانسیسکو با توجه به تجربه‌اش در کار مدلینگ با استفاده از میوه‌ها مدل‌های با سلیقه و جذابی درست کرده است. دامن‌هایی از هندوانه، گوشواره‌هایی از جعفری و لباس‌های از نان تست.
ماجرا از آنجا شروع شد که او چندنفر از دوستانش را که در برف مانده بودند با میوه‌ها و سبزیجات مخصوصِ کالیفرنیا دست انداخت. او با استفاده از قلموی ژاپنی، اطراف میوه‌ یا سبزیجات مورد نظر را طوری طراحی می کند که به آنها جان بدهد. او می‌گوید : «با خودم گفتم زنان می‌توانند زیبایی و خطوط را نشان دهند. طراحی مد همان تمرکز بر خطوط است و خوراکی ها می توانند تجهیزات ساختگی خوبی باشند.
هرچند همهٔ خوراکی ها خیلی برای طراحی مناسب نیستند. مثلاً سیب‌زمینی سرخ کرده با آنکه خیلی خوشمزه است چندان در تصویر خوب از آب در نمی‌آید.»

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
رونمایی از پوستر هفته تصویرگری 95