مدال طلای بهترین تصویرگر جایزه مون بیم به هدا حدادی رسید

هدا حدادی برنده مدال طلای بهترین تصویرگر سال ۲۰۱۷ از سوی یازدهمین دوره جایزه مون بیم اوارد شد.
به گزارش روزرنگ و به نقل از خبرگزاری مهر، در یازدهمین دوره جایزه  مون بیم اوارد که جشنواره سالانه انتخاب بهترین کتاب های منتشر شده در آمریکاست، هداحدادی برای کتاب «دختر طبل زن» مدال طلای بهترین تصویرگر را دریافت کرد.
این کتاب پیش از این نیز در جایزه آکادمی ادبیات کلاسیک  آمریکا، مدال طلای بهترین تصویرگر را دریافت کرده بود.
جایزه مون بیم اوارد، همه ساله در شهر تراوس، میشیگان آمریکا همراه با برگزاری جشن خواندن و به منظور افزایش شناسایی کتاب های برتر و حمایت از ادبیات کودک اهدا می شود.
جایزه مون بیم از سال ۲۰۰۷ توسط جرالد جنکینز با هدف ترویج خواندن، سوادآموزی و تشویق کودکان به سخاوت و دل سوزی، ایستادگی در برابر زورگویی و رسیدگی به رویاهای شان بنیان گذاری شد و به بهترین کتاب های کودکان در موضوعات گوناگون که هر سال در آمریکای شمالی و به زبان انگلیسی و اسپانیایی منتشر شده است، اختصاص دارد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بهترین انیمیشن کوتاه اسکار
بهترین انیمیشن کوتاه اسکار 2019 را ببینید