محصولات گرافيكى براساس انیمیشن «زندگی پنهان حيوانات خانگى»

پروژه زیر توسط هنرمند تصویرگر آمریکایی راس گری (Russ Gray) و به سفارش کمپانی Universal pictures برای تبلیغات و محصولات انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی صورت گرفته است. توضیحات این هنرمند و تصاویر آن را در ادامه می بینیم:

« انیمیشن زندگى پنهان حيوانات خانگى (the secret life of pets)  يك كمدى درباره ى زندگى حيوانات در هنگامى كه ما خانه را ترك مي كنيم است.
از من خواسته شد تا تعدادى طرح مثل طراحى كاراكتر حيوانات را براى اين انیمیشن بزنم. در ابتدا اين تصويرسازى ها به عنوان کانسپت در نظر گرفته شد تا زمانى كه كاراكتر هاى 3D ساحته شوند. بعد از اتمام کار، آنقدر از این محصولات  استقبال شد که در طيف گسترده اى از محصولات مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت.

علاوه بر طراحى كاراكتر، من تعداد زيادى تصويرسازى از سگ ها و گربه ها را نیز انجام دادم. همچنین اپليكيشن “حيوان خانگى خودت را بساز” نیز توسط کمپانی universal ايجاد شد تا زندگي پنهان حيوانات را ترويج كند.»

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
جشنواره بین‌المللی “سپیدجامگان، تیمارگران عشق”