مجموعه پوسترهای انیمیشن پارک شگفت‌انگیز

پارامونت پیکچرز پوستر شخصیت‌های انیمیشن کمدی Wonder Park «پارک شگفت انگیز» را منتشر کرد. این تصاویر شامل پوستر شخصیت‌های استیو، پینات، گاس و کوپر، بومر، گرتا و جون می‌شوند. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

انیمیشن Wonder Park داستان یک پارک شگفت انگیز را دنبال می‌کند، جایی که در آن تصورات یک دختر خلاق رنگ واقعیت به خود می‌گیرند. نویسندگی این انیمیشن برعهده‌ی جاش اپلبام (Josh Appelbaum) و آندره نمک (André Nemec) است که قبلا فیلمنامه‌ی ریبوت Teenage Mutant Ninja Turtles «لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته» و دنباله‌ی آن را نوشته بودند.

در این انیمیشن بازیگرانی از جمله جنیفر گارنر (Jennifer Garner)، متیو برادریک (Matthew Broderick)، جان الیور (John Oliver)، میلا کونیس (Mila Kunis)، کنان تامپسون (Kenan Thompson)، کن جئونگ (Ken Jeong)، نوربرت لئو باتز (Norbert Leo Butz)، برایانا دنسکی (Brianna Denski) و کن هادسون کمپل (Ken Hudson Campbell) به صداپیشگی می‌پردازند.

انیمیشن Wonder Park در تاریخ ۱۵ مارس (۲۴ اسفند) اکران خواهد شد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تعرفه رسمی سال 96 طراحان گرافیک ایران