مجموعه پوسترهایی برای فستیوال بهاره موسیقی / Grapheine

گرافییِن (Grapheine)، یک آژانس مشاوره‌ی طراحی گرافیکی است که در سال 2002، توسط طراحانی هم عقیده و با نشاط که همگی از فعالان حرفه‌ای و علاقمند به دیزاین بودند ایجاد شده است.
یکی از پروژه های اخیر آنها مربوط به یک فستیوال موسیقی بود که مسئولیت آنها طراحی چندین پوستر به همین مناسبت بوده است. در این فستیوال رسم بر آن بوده که با استفاده از گیاهانی مختلف به ایجاد نوعی موزیک بپردازند. بر این اساس آنها برای ساخت پوسترهای این فستیوال، از گیاه خشخاش که از 20 سال پیش تا کنون (از ابتدای ایجاد این رویداد) به نماد مژده دهنده‌ی بهار تبدیل شده بود استفاده کردند.
این آژانس از سال 2012، نشریه‌ای را نیز در زمینه‌ی باغبانانی منتشر کردند و سپس در سال 2014 نشریه‌ی در زمینه ها انواع دسر و سالاد،  در سال 2016 یک بسته‌ی هدیه‌ی ویژه سال نو را طراحی کرده اند.

مجموعه پیش رو توسط آژانس گرافییِن صورت گرفته است که در ادامه به تماشای آن می نشینیم:

پوستر-موسیقی-روزرنگ (5)

 

2016 – Special 20 yearsپوستر-موسیقی-روزرنگ (1)
پوستر-موسیقی-روزرنگ (26)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (9) پوستر-موسیقی-روزرنگ (12)

پوستر-موسیقی-روزرنگ (10)

2015 – Jungle spirit

پوستر-موسیقی-روزرنگ (20)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (24) پوستر-موسیقی-روزرنگ (3)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (15) پوستر-موسیقی-روزرنگ (21)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (2) پوستر-موسیقی-روزرنگ (25) پوستر-موسیقی-روزرنگ (8)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (4) پوستر-موسیقی-روزرنگ (16)

 

2014 Paper Fruit Saladپوستر-موسیقی-روزرنگ (13)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (28) پوستر-موسیقی-روزرنگ (14)  پوستر-موسیقی-روزرنگ پوستر-موسیقی-روزرنگ (11) پوستر-موسیقی-روزرنگ (17)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (19)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (29)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (6)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (27) پوستر-موسیقی-روزرنگ  پوستر-موسیقی-روزرنگ (7)

منبع3 thoughts on “مجموعه پوسترهایی برای فستیوال بهاره موسیقی / Grapheine”

  1. چه جالب طراحان ایرانی هم از این مدل تا حدی دارن اقتباس می کنند و این یک روند خیلی خوبی رو به پیشرفت می باشد
    روز رنگ جان عالی بود

  2. فضای گرافیکی که داره به سمت استفاده از متریالهای واقعی برای تولید کار پیش میره رو دوست دارم، کارها هم پرانرژی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.