مجموعه پوسترهاى يك عكاس

طراحى پوستر فيلم يكى از هيجان انگيزترين و در عين حال حساس ترين شاخه هاى طراحى پوستر است. چرا كه موضوع آن، خود اثرى هنرى و برگرفته از مهارت و خلاقيت يك تيم متخصص و هنرمند است: كارگردان، بازيگر، طراح صحنه، گريمور، تدوينگر و… بنابراين همچون طراحى پوستر تئاتر، وظيفه سنگينى به عهده ى طراح گرافيك است تا با نحوه نگاه و تكنيك خود، اثرى ماندگار و برانگيزاننده براى مخاطب خلق كند.
امروز براى شما مجموعه پوسترهاى «على باقرى» عكاس و طراح گرافيك را انتخاب كرده ايم كه بخش اعظم آن ها در زمينه پوستر فيلم هستند.
على باقرى متولد ١٣٥٧ و فارغ التحصيل رشته گرافيك از دانشكده هنرهاى زيباست. على فعاليت حرفه اى خود را از سال ٨٠ با طراحى جلد كتاب آغاز كرد و با عكاسى فیلم «پا برهنه در بهشت» به کارگردانی بهرام توکلی برنده سیمرغ بهترین عکاسی فیلم از جشنواره بیست و پنجم فجر شد. او در سال ٨٨ به عنوان عکاس با شرکت رنوی فرانسه و نشریه داخلی رنو همکاری نموده و در سال ٩٤ جایزه بهترین طراحی پوستر فیلم را برای فیلم «شیار ١٤٣» در جشنواره بين المللى فيلم شهر دریافت کرده است.
همراه روزرنگ باشيد:

 

Wedding A Film  TWO  urban documentary festival The Lost Land  sham kotah  100X70cm_film 2  the 5th urban  Paberahne dar behesht  Rami  29 _ Poster Final _ Film  POSTER _ CMYK _ 100 x70 Cm _ Final Film  man mikham shah besham  10_Film_Cinema Verite  I am Maradona  Atlan  Be Calm and Count to 7  A walk in the fog  an unfinished film  Poster 100 x 70 Cm  A Report abuut Mina  A Report FINAL FILM  9  3  

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.