مجموعه پرتره‌های دیجیتال / مریم محمودی مقدم

پست امروز اختصاص به یک مجموعه شخصی و پرتره‌های تصویرسازی شده دارد که بنا به گفته طراح آن، هدفش مطالعه از روی عکس‌های پرتره (که بیشتر از نمای روبرو گرفته شده)، بر اساس ساده سازی و تاشهای رنگی با استفاده از تکنیک دیجیتال در فتوشاپ بوده است. در این تمرین تلاش شده حسی که از پرتره‌ها گرفته می‌شده پیاده سازی شود و تا حد امکان درگیر تناسبات نباشد.
مریم محمودی مقدم متولد 1364 گرگان و دارای مدرک کارشناسی هنرهای تجسمی و عضو انجمن تصویرگران است. همکاری با مجله‌های کودک و همکاری با استودیوهای انیمیشن و تصویرسازی کتاب کودک و تدریس در دانشگاه از جمله فعالیت های وی است.

Character Design-roozrang (7) Character Design-roozrang (8) Character Design-roozrang (3)Character Design-roozrang (6) Character Design-roozrang (4) Character Design-roozrang (5) Character Design-roozrang (1) Character Design-roozrang (2) Character Design-roozrang (11) Character Design-roozrang (9) Character Design-roozrang (10) Character Design-roozrang

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر جدیدی از بازسازی فیلم Candyman