مجموعه طراحى كاراكتر / محمد اسماعيليان  

«من زياد طراحى مى كنم. ممكن است در اواسط كار نااميد بشوم؛ اما اين را به خوبى مى دانم كه استمرار و پشتكار، نتيجه بخش است. سعى مى كنم نه صرفا خواسته سفارش دهنده، بلكه ايده ها و ذهنيات خودم را هم در حين كار ارائه دهم. براى من مهمترين نكته در طراحى كاراكتر، زنده بودن و روح داشتن شخصيت ها است تا در نهايت ارتباط خوبى با مخاطب برقرار كنند. در شروع كار، سعى مى كنم متوجه شوم كه سفرش دهنده چه رفرنسى در ذهن دارد و قرار است انيميشن به كدام سبك و سياق تكنيكى نزديك باشد. بعد شروع به جمع كردن اطلاعات در مورد آن منبع مى نمايم. شايد ابتدا به آن منبع نزديك باشم اما سعى مى كنم كم كم و با صحبت هاى متقابل با سفارش دهنده، از آن فاصله بگيرم و به ذهن خودم نزديك شوم. اين اتفاق حتما بايد رخ بدهد چرا كه در غير اين صورت، به نظر من پروژه به خوبى پيش نرفته است»

آنچه خوانديد توضيحات «محمد اسماعيليان» بود در مورد روند طراحى كاراكترهايش. محمد متولد ١٣٦٣ و فارغ التحصيل رشته گرافيك از دانشكده هنر و معمارى است. او ٦ سال است كه به صورت حرفه اى مشغول طراحى كاراكتر و همكارى با نشريات در زمينه تصويرگرى مى باشد. در ادامه همراه روزرنگ باشيد تا مجموعه طراحى هاى كاراكتر او را با هم ببينيم:

The Turquoise Gurdian copy  Pirate_fat1  Pirate_fat  Pirate_1 copy  girlc  People Of Ctity  Gaurd1 copy  akoman_guard2 copy  akoman copy  akoman_guard copy  akoman  model sheet mom  model sheet mr.zarif  characters episode  model sheet ghodrat  Mobile Game Character Test_ Red Cube  character Test For Animation_Dr_sheet  character test  Mobile Game Character Test _ golobo  character For Animation

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پایان ششمین «سرو نقره‌ای» با ناخرسندی داوران/ حال شهر را خوب کنید