مجموعه شانه‌های زخمی خاکریز / مهرداد موسوی

« مجموعه یازده جلدی دفاع مقدس انتشارات سوره مهر، از پروژه‌های جذاب و البته چالش برانگیز بود. یازده جلدی که قرار بود در یک یونیفرم و هویت قرار بگیرد. نیاز یه یک نقطه مشترک در محتوای کتاب‌ها داشتم و باید ایده و فرمی یکسان را در نظر می‌گرفتم، که نه تنها کشش تمام یازده جلد را داشته باشد، بلکه متغیر و قابل انعطاف در یک هویت باشد. تصمیم گرفتم کار را دستی پیش ببرم. عناوین طراحی شده را کات زدم و بر روی خاک، عکس برداری کردم و بعد از آن، المانهای متفاوت و مربوط به هریک از جلدها را اضافه کردم. پروژه؛ سخت و زمان گیر، اما شیرین بود.»
مهرداد موسوی، کارشناس رشته گرافیک دانشگاه هنر است. منتخب پوستر دوسالانه بین المللی زنبور طلایی مسکو ۲۰۱۶ و منتخب پوستر نمایشگاه جشن تصویرسال ۹۵ بخشی از رزومه کاری اوست.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
انیمیشن ایرانی
سه جایزه بین‌المللی برای انیمیشن «این سو، آن سو»