جنگل سیاه

مجموعه جنگل سیاه

مجموعه جنگل سیاه، بیانی تصویری از احساسات تصویر، هنرمند تصویرگر وجیهه گل‌مزاری است که به طور شخصی و خودجوش، احساسات مختلف انسانی که رابطه‌ای تنگاتنگ با طبیعت دارد را به تصویر کشیده است. در ادامه همراه با روزرنگ، گفته‌های او را با هم می‌خوانیم:

پروژه «جنگل سیاه» اثر وجیهه گل‌مزاری

« من وجیهه گل‌مزاری هستم. متولد 1365، دارای مدرک کارشناسی گرافیک و کارشناسی ارشد انیمیشن هستم.

از زمانی که به یاد دارم عاشق نقاشی کردن بودم و هیچ زمانی این اشتیاقم کم نشد. خوشبختانه همیشه حمایت خانوادهام را داشتم. اولین کار حرفه‌ای من زمانی بود که دانشجوی کارشناسی بودم و با انتشارات بهنشر شروع کردم.

این روند ادامه پیدا کرد و با ناشران مختلفی در داخل و خارج از ایران کار کردم و در حال حاضر حدود 12 سال هست که به تصویرگری مشغول هستم.

یک اتفاق خوب!

از اتفاق‌های خوب این مدت، قرار گرفتن در لیست کوتاه منتخبین مسابقه آسیایی تصویرگری سنگاپور بود.

چیزی که همیشه تصویرگری را برای من جالب میکنه این است که ابزاری همیشگی برای انتقال تجربیات درونیم و ارتباطشون با جهان بیرون هست.

شروع مجموعه جنگل سیاه (پروژه‌ شخصی) برای خودم طراحی استعارههایی بود از احساسات مختلف انسانی که با طبیعت در ارتباط هست و همچنان امیدوارم این مجموعه را بتوانم ادامه بدم…»

جنگل سیاه۲ جنگل سیاه ۱ جنگل سیاه۴ تصویرسازی ۱ تصویرسازی ۱ تصویرسازی۵ تصویرسازی۴ تصویرسازی۲ تصویرسازی۲ تصویرسازی۶

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.