مجموعه تصویرسازی های «یک عشق، یک خط و یک جهان»

تصویرسازی های Jonathan Calugi جاناتان کالوگی کاملا آشفته هستند اما از نظر هنری از دنیایی از اشکال و خطوط مرتعش تشکیل شده اند. آثار او اغلب شبیه نقاش سورئالیست خوان میرو و هنرمند خیابانی کیت هرینگ است که گویی این دو را با هم تلفیق کرده است.

مجموعه بلند پروازانه جاناتان برای کمپانی Airbnb با عنوان “یک عشق، یک خط، یک جهان”حرکات بازیگوش یک خط حلقه وار و پیچیده که اشکال مختلف بعضا انتزاعی را به تصویر کشیده است. با کمی نگاه دقیق تر، شما می توانید انواع امور عادی را مانند: برقراری تماس های تلفنی، مطالعه، تایپ کردن، حمل کیف و حتی نگه داشتن آچار و دنده را در این مجموعه تشخیص دهید. با توجه به پیچیدگی آن، این باور که یک خط ساده بسیاری از این فعالیت ها را بهم متصل می کند، سخت می باشد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
The Seed
در کنار تجربه‌ها زندگی جان می‌گیرد / The Seed