مجموعه‌ای از پوسترهای تبلیغاتی برای Digital Realty

آژانس تبلیغاتی جیرو (Gyro) در سانفرانسیسکو در یکی از پروژه‌های اخیر خود، مجموعه پوسترهایی تبلیغاتی برای کمپانی Digital Realty که در زمینه سرویس دهی در زیرساخت های ارتباطی، امنیتی و تجهیزات الکترونیکی فعالیت می‌کند طراحی کرده است.

ایده‌ی آنها تصویرسازی پنج بنای تاریخی از پنج شهر مختلف در جهان بود که به نوعی به روش تکنیک پیکسلی طراحی شدند. شعار تبلیغاتی این کمپانی به منظور ارائه سرویس‌ها و تجهیزات امنیتی مرتبط با داده های الکترونیکی این است:

«یک مرکز داده، چیزی فراتر از یک اتاق است. مکانی است با امکانات نامحدود. جایی است که رویاها و ایده‌های ناممکن شما تبدیل به واقعیت می شود و بنیان تجارتتان را در هر شکل و اندازه ای رشد می دهد و نیازهای شما را برآورده می سازد. به همین دلیل است که کمپانی‌ها در سراسر جهان تصمیم می‌گیرند تا مرکزداده خود را بنا کنند.»

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
امروز، آخرین مهلت ثبت‌نام در جشنواره تجسمی جوانان