لوگوی فولکس واگن تغییر می کند

یک مقام مسئولشرکتخودروسازی فولکس واگن از تغییرنشان تجاری این شرکت در سال آینده میلادی خبر داد.

این روزها خبرهای بسیاری از شرکت فولکس واگن به گوش می رسد و در کنار تغییر مدیرعامل گروه خودروسازی فولکس واگن، به نظر می رساند طیف تغییرات این شرکت آلمانی ادامه دار خواهد بود، چرا که سخن از تغییر نشان تجاری یا همان لوگو فولکس واگن نیز از سوی مسئولان این شرکت شنیده شده است.
کمتر از یک هفته قبل بود که «هربرت دایس» مدیر پیشین ب ام‌و به‌عنوان مدیر جدید گروه خودروسازی فولکس واگن و جانشین «ماتیاس مولر» معرفی شد؛ تغییری که از سوی هیئت مدیره فولکس واگن از آن به عنوان یکی از گام‌های برنامه تحول گسترده فولکس‌واگن یاد شد.
حال پس از تغییرات مدیریتی فولکس واگن، «یوخن زنگپیل» مدیر بخش بازاریابی فولکس واگن از اعمال تغییرات در نشان تجاری این شرکت به منظور پویا تر شدن و افزایش میزان جذابیت آن خبر داده است.
فولکس واگن
«یوخن زنگپیل» در اظهارات خود چنین گفته است که: برند ما برخلاف سالهای گذشته خود وضعیت مساعدی ندارد و یکی از دلایل آن نیز می توان رسوایی دیزل ها و اختصاص بخش زیادی از فعالیت هایمان در کشور آلمان باشد، در صورتی که ما برای تغییر وضعیت شرکت به افزایش فعالیت ها تبلیغاتی در خارج از مرز های آلمان داریم. به همین منظور در تدارک ایجاد تغییرات در لوگو شرکت و جذاب تر کردن آن هستیم تا به واسطه آن نتیجه بهتری از فعالیت در رسانه های اجتماعی و تبلیغات خود بگیریم.
فولکس واگن
شایان ذکر است که شرکت فولکس واگن آخرین بار در سال 2012 میلادی بود که لوگوی خود را به روز رسانی کرد و سه بعدی بودن لوگوی آن از همین سال آغاز شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
راه یابی 9 تصویرگر ایرانی به نمایشگاه کتاب شارجه 2018