لوگوی جدید شرکت پژو

لوگوی جدید شرکت پژو با تغییرات جدید رونمایی شد

لوگوی جدید شرکت پژو با تغییرات جدید رونمایی شد. به گزارش روزرنگ شیر آشنای پژو از زمان تاسیس تا کنون حدود ۱۱ بار ریدیزاین شده و تغییر پیدا کرده است.

قدیمی‌ترین خودروساز فرانسه، برای محصولات آینده خود از نشان تجاری جدید استفاده خواهد کرد. این تغییر، نشانه‌ای از تحول و پیشرفت برای پژو است.

آرماند پژو، با عنوان بنیان‌گذار خودروسازی پژو و مهم‌ترین شخص در توسعه‌ی این شرکت خانوادگی شناخته می‌شود. از سال ۱۸۵۸ و با حمایت امیل پژو (پدر آرماند)، کارخانه دوچرخه‌سازی تأسیس شد. اولین خودروی پژو با پیشرانه‌ی درون‌سوز به نام تایپ 2، سال ۱۸۹۰ با همکاری شرکت فرانسوی پنهارد به تولید رسید که از فناوری و لایسنس دایلمر آلمان برای پیشرانه استفاده می‌کرد.

لوگوی جدید شرکت پژو

نشان تجاری شرکت پژو تا امروز، با الهام از شیر طراحی شده است. اوایل دهه‌ی هفتاد میلادی، لوگو پژو به شکل یک شیر ایستاده روی پاها تغییر کرد و با حالتی تقریبا ثابت تا امروز استفاده شد. نشان تجاری جدید پژو که اواخر سال ۲۰۲۱ روی محصولات مدرن نصب می‌شود؛ بازگشتی جالب توجه به لوگو شرکت در سال ۱۹۶۰ است و اصالت این برند فرانسوی را یاداوری می‌کند.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.