لوازم خانگی های یک طراح / سیامک پورجبار

« در این مجموعه تصویرسازی که به سفارش شرکت محصولات برقی خانگی” ساپر” و برای تقویم سال ۹۶ طراحی شد، دستم در ایده پردازی باز بود. یکی از ایده هایی که داشتم نمایش لوازم خانگی در شکل و جایگاهی کاملا متفاوت از کاربرد واقعی شان بود.

در این ایده لوازم خانگی تبدیل به شئ دیگری شده بودند. حتی در بعضی موارد کاربری جدیدشان هیچ ربطی به کارایی اصلی اش نداشت. دیدن اشیا و اشکال از زوایا و اشکال دیگر از دلمشغولی های قدیمی من و خیلی های دیگر است پس برای این کار بخصوص، همین ایده را به کار بردم.

بعد از اسکچ کردن ایده ها و در میان گذاشتن آنها با مشتری و تایید گرفتن، تصمیم گرفتم به شیوه ای آزاد و راحت و با قلم فلزی اجرایشان کنم و فقط رنگ گذاری در فتوشاپ انجام شد. کار با قلم فلزی تجربه جذابی برایم بود. ضمن اینکه عکس های مراحل مختلف کار را ” هیمن تهرانی” گرفته است.»

” سیامک پورجبار” طراح پروژه ای است که در ادامه خواهید دید، سایر آثار او در روزرنگ را می توانید اینجا دنبال کنید.

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برنامه های نمایشگاه بین ‌المللی کتاب بلونیا 2020 برای تصویرگران