«لایت سایت» به تور جهانی می‌رود

فیلم انیمیشن «لایت سایت» به کارگردانی مسلم طباطبایی بهترین انیمیشن دومین جایزه سینمایی دانشجویی اروپا شد.

همچنین این انیمیشن طی ماه های آینده در ۷ جشنواره بین المللی حضور دارد. پنجمین دوره جشنواره Cape Cod Festival of Arab & Middle Eastern Cinema کشور آمریکا میزبان این انیمیشن است که چهارم ماه می در کنار «طعم گیلاس» به کارگردانی زنده یاد عباس کیارستمی نمایش داده می شود.

دومین دوره جشنواره AGRinCORTO کشور ایتالیا ۶ ماه می در بخش نیمه نهایی حضور دارد.
نمایش در نهمین سالگرد تاسیس گالری RV Cultura Arte کشور برزیل در قالب برنامه ای با نام CINECLUBE ANIMASSA در تاریخ ۶ ماه می دیگر حضور جهانی این اثر است.

نهمین دوره جشنواره OutlantaCon Short Film Festival کشور آمریکا، یازدهمین دوره جشنواره SorsiCorti Short Film Festival کشور ایتالیا، چهارمین دوره جشنواره Fine Arts Film Festival کشور آمریکا و ششمین دوره جشنواره Garifuna International Indigenous Film Festival کشور آمریکا دیگر رقابت هایی است که این انیمیشن در آن حضور دارد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مصاحبه با علیرضا مصطفی‌زاده ابراهیمی طراح گرافیک