كجايى مادر من؟ / ميثم موسوى

جهان تصويرگرى، برخى اوقات ناگفته هاى فراوانى را از طريق خط و طرح به ذهن و روح مخاطب منتقل مى كند كه تاثير بسزايى از خود به جاى مى گذارد. اين دنياى ژرف و پهناور گاه شادى آفرين و گاه غمناك است و از طريق انتقال حس از دريچه چشم بيننده، به هدف مهم خود كه همان اثرگذارى است دست پيدا مى كند.
تصویرسازی‌هايى كه در ادامه خواهيد ديد، مجموعه‌اى است كه در سال ١٣٨٩ توسط «ميثم موسوى» برای كتابى به نويسندگى عباس جهانگیریان و با عنوان «کجایی مادر من؟» کار شده است. اين داستان روایت دختر بچه ای به نام مهتاست که در آستانه ی از دست دادن مادرش به علت بیماری می باشد. مادر سعی می کند در چند روز باقی مانده دختر را با مرگ آشنا کند؛ با وعده ی اینکه پس از مرگ، گیاهی به نام بومادران از خاکش خواهد رست که تمثالی از وجود مادر است. اين تصويرسازى ها بر روی کاغذ توسط قلم فولادی و مرکب ترسیم و برای رنگ دوم از فتوشاپ استفاده شده است. گفتنى است یکی از تصاویر این مجموعه در آخرین دوسالانه ی تصویرگری حائز رتبه نخست بخش جهان نور و سایه ها گردید.


maeisam-mousaci-roozrang (1)  maeisam-mousaci-roozrang (2)  maeisam-mousaci-roozrang (3)

maeisam-mousaci-roozrang

maeisam-mousaci-roozrang (4) maeisam-mousaci-roozrang (5)

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاهی برای بیان هنری ماسک