كتاب لوگوهاى الفبايي / Alphabet Logo

انتشارات معتبر Print Counter چندي پيش اقدام به انتشار كتاب مرجعى در حوزه طراحى لوگو و هويت بصرى كرد. این کتاب با عنوان  “لوگوی الفبایی” (Alphabet Logo) در 228 صفحه‌ شامل مجموعه‌ای از لوگوهای طراحی شده با حروف الفبا روانه بازار شد. در این کتاب بیش از 500 لوگو از چند شرکت طراحی بزرگ دنیا از جمله استودیو بوند کریتیو (Bond Creative)، استودیو دیزاین بروس مائو (Bruce Mau Design) ، استودیوی Hype Type، استودیو پنتاگرام (Pentagram)، آزمایشگاه دیزاین استکهلم (Stockholm Design Lab)، ولف اولینز (Wolff Olins)  و غیره به نمایش گذاشته شده است. انتظار می‌رود که این کتاب مرجعی برای تمام طراحان هویت بصری در حیطه طراحی لوگو باشد. در ادامه تصاویر برخی از صفحات این کتاب را خواهیم دید:

 alphabet_logo- roozrang 03 alphabet_logo- roozrang 04 alphabet_logo- roozrang 05 alphabet_logo- roozrang 06 alphabet_logo- roozrang 07 alphabet_logo- roozrang 08 alphabet_logo- roozrang 09 alphabet_logo- roozrang 010 alphabet_logo- roozrang 011  alphabet_logo- roozrang 012
Title: Alphabet Logo
Book design: Leterme Dowling
Size: 180 x 115mm
Pages: 228
Publication: 2015
Binding: Softbound
Price: £7

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر نمایش «مرگ و پنگوئن»