كارخانه روياهاى عاطفه فتوحى

«تحصيل در رشته هنر يكى از آرزوهاى من بود كه در نظرم محال مى آمد؛ چرا كه زمانى كه من محصل بودم هنرستانى در نزديكى ما نبود. تا اينكه بالاخره در مقطع كارشناسى ارشد توانستم وارد رشته تصويرسازى شوم و به آرزوى هميشگى ام برسم. از آنجایی که همیشه آبرنگ کار مى کردم و به این تکنیک لطیف علاقمند بودم؛ اکثر تصویرسازی هایم توسط آبرنگ خلق شده که البته در کنارش، برای تکمیل کار از مدادرنگی و اکولین نیز استفاده می کنم»
عاطفه فتوحى متولد ۱۳۶۰ و دانشجوی کارشناسی ارشد تصویرسازی دانشگاه هنر تهران است. تصویرسازی مجموعه «كارخانه روياها» و «لباس كاكتوسى» دو كتابى است كه امروز را به نمايش آن ها اختصاص داده ايم. کارخانه رویاها داستان پسری به اسم وحید است که بر روی ویلچرش نزدیک دریا مینشیند و در رویای پرواز، سرانجام در خیال خود به آرزویش دست می يابد.
کتاب لباس کاکتوسی نیز در مورد دختری به نام امل است که عاشق خورشید است و با پوشیدن لباسی دوخته شده از برگهای کاکتوس به آسمان سفر می كند. اين دو كتاب توسط انتشارات دار سيبار لبنان به چاپ رسيده است.

کارخانه3  کارخانه4

کارخانه1

کارخانه2  کارخانه5  کارخانه7

کتاب (لباس کاکتوسی)

1  2  3  4

 

5

tasvirsazi (1)  tasvirsazi

tasvirsazi (1)  tasvirsazi (2)  tasvirsazi (3)  tasvirsazi (4)  tasvirsazi (5)  tasvirsazi

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کتاب ایران در جام جهانی / استودیو خلاقه «است»