قصه‌ها، تصاوير، رنگ‌ها / مجموعه تصويرسازى‌هاى نسيم نوروزى 

سر و كار داشتن با دنياى كودكان، روحيه اى لطيف و البته خلاق را مى طلبد. ذهن زيبا و سرشار از روياى بچه ها، توانايى پذيرش انواع قصه ها، تصاوير، رنگ ها و اتفاقات رويايى را دارد. از اين لحاظ، تصويرگرى براى كودكان بسيار شيرين و دوست داشتنى است؛ چرا كه مخاطب اين هنر، با روى باز و ذهنى پويا آماده دريافت و لذت بردن از جهان خلق شده توسط هنرمند تصويرگر است.

«نسيم نوروزى» تصويرگر و طراح جوان كتاب كودك است. او كه با روزنامه ها و مجلات گوناگونى در اين زمينه همكارى داشته؛ تصويرگر ثابت نشريه «چلچراغ» نيز بوده است. نسيم داراى مدرك كارشناسى گرافيك و عضو انجمن تصويرگران كتاب كودك است و تا كنون چندين جلد كتاب را براى كودكان به تصوير كشيده است. برگزيده آرت اكسپو تهران (گالرى ابرا لس انجلس)، برگزيده فستيوال رومى (سوئد ٢٠١٤) و برگزيده فستيوال گاو اوكراين ٢٠١٥ از جمله فعاليت هاى اوست. همچنين نسيم در نمايشگاه هاى گروهى مختلفى شركت داشته كه از آن جمله مى توان به نمايشگاه مشرق زيباى من غمگين است-گالرى لاله و نمايشگاه گروهى دنياى عجيب- گالرى ارسباران، اشاره كرد. با روزرنگ همراه باشيد تا مجموعه آثار اين تصويرگر را با هم ببينيم.

tasvirsazi-nasim noroozi  tasvirsazi-nasim noroozi (11)  tasvirsazi-nasim noroozi (8)  tasvirsazi-nasim noroozi (9)  tasvirsazi-nasim noroozi (5)  tasvirsazi-nasim noroozi (6)  tasvirsazi-nasim noroozi (7)  tasvirsazi-nasim noroozi (2)  tasvirsazi-nasim noroozi (1) tasvirsazi-nasim noroozi (3)  tasvirsazi-nasim noroozi (4)  tasvirsazi-nasim noroozi (18)  tasvirsazi-nasim noroozi (19)  tasvirsazi-nasim noroozi (17)  tasvirsazi-nasim noroozi (14)  tasvirsazi-nasim noroozi (12)  tasvirsazi-nasim noroozi (13)  tasvirsazi-nasim noroozi (10)

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برندگان جایزه سال استیکر مشخص شدند