فینالیست‌های دوسالانه بین‌المللی پوستر تئاتر ژشوف لهستان 2018

فینالیست های  شانزدهمین دوسالانه بین المللی پوستر تئاتر ژشوف لهستان معرفی و آثار  8 طراح گرافیک از ایران به این دوسالانه راه پیدا کرد: محمد افشار، شکوه احمدی، داریوش اللهیاری،رضا باباجانی، الهام همت،مهدی فاتحی، کورش کریمی و حامد مهرآوران طراحان ایرانی راه یافته به این دوسالانه می باشند.

این دوسالانه توسط انجمن تئاتر واندا سیماژکوا (Wanda Siemasz¬kowa) در تئاتر شهر ژشوف (Rzeszów ) لهستان برگزار می‌گردد. هدف از برگزاری این رقابت نمایش بهترین پوسترهای طراحی شده برای رویدادها و نمایش های تئاتر، اوپرا و نظیر آن در بین سال ۲۰۱5 تا ۲۰۱8 می باشد. این نمایشگاه از26 آگوست تا 15 اکتبر 2018 در سالن آمفی تئاتر واندا واقع در شهر ژشوف لهستان و همچنین در ادامه اکران نمایشگاهی، نمایشگاه های مختلفی در لهستان و نقاط دیگر دنیا برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.