فیلم کوتاه و تاثیرگذار در رابطه با واقعیت افزوده را تماشا کنید

کمپانی های بزرگ تکنولوژی در حال حاضر در حال تبلیغ برای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده به عنوان مرز عظیم بعدی برای سرگرمی دیجیتال هستند و این قضیه فضای بسیار زیادی را برای سازندگان داستان‌های تخیلی فراهم نموده است.

یک فیلم کوتاه جدید با عنوان “جانوران عجیب” (Strange Beasts) از فیلمساز انگلیسی، ماگالی بارب (Magali Barbé) منتشر شده که با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده،  موجودات عجیبی را به ما نشان می‌دهد.

این بازی به شما اجازه می‌دهد تا “حیوان خانگی” خودتان را ایجاد نموده و آن را پرورش دهید. در ویدئویی که مشاهده خواهید کرد مدیرعامل شرکت به معرفی این بازی می پردازد. به نظر شما این بازی تا کجا می‌تواند پیش برود؟

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.