فراخوان نخستین جشنواره ملی انیمیشن بانگ پویایی

فراخوان نخستین «جشنواره ملی انیمیشن بانگ پویایی» منتشر شد. به گزارش روزرنگ این فراخوان به همت دانشگاه سوره و با هدف پیوستگی هر چه بیشتر دانشجویان رشته انیمیشن با دنیای حرفه ای و با رویکرد ایجاد پلی میان دانش آموختگان انیمیشن و فضای کار این رشته در سطح دانشجویی برگزار می شود.

از تمامی علاقه مندان دعوت به عمل می آید جهت شرکت در بخش های شش گانه این جشنواره آثار خود را تا تاریخ ۱ آبان ماه ۱۳۹۷ به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

شرایط شرکت در مسابقات:
برای دانشجویان ارائه شماره دانشجویی، نام دانشگاه و تصویر کارت دانشجویی، و برای فارغ التحصیلان شماره دانشجویی، نام دانشگاه و ارائه تصویر از صفحه نخست رساله شان با ذکر نام دانشگاه، و برای هنرجویان ذکر نام هنرستان و شهر محل سکونت الزامی است.

زمان بندی جشنواره:
۲. آخرین مهلت ارسال آثار: سه شنبه یکم آبان ماه ۹۷ ٣. مراسم افتتاحیه: شنبه ۲۶ آبان ماه ۹۷ ۴. مراسم اختتامیه و اهدای جوایز: چهارشنبه ۳۰ آبان ماه ۹۷
نشانی و اطلاعات تماس دبیرخانه جشنواره:
آدرس: تهران، خیابان آزادی، بین خیابان های خوش و آذربایجان، نبش کوچه کامیاران، شماره ۲۵۴ ، دانشگاه سوره، طبقه دوم، گروه انیمیشن

جهت کسب اطلاعات بیشتر این فایل را مطالعه کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
اعلام فینالیست‌های مسابقه بین‌المللی پوستر «بسوی مرگ با یک لبخند» مکزیک 2020-2019