فراخوان مسابقه پوستر Escucha Mi Voz ۲۰۲۰

 

با هدف ترویج برنامه های آموزشی با موضوع حفظ محیط زیست با استفاده از طراحی، هنر و سایر مظاهر فرهنگی، انجمن Escucha mi Voz هم اکنون مسابقه خود را برای سال ۲۰۲۰ اعلام کرده است.

توانایی تشخیص تفاوت ها اولین قدم برای احترام به طبیعت است. بدون این ظرفیت، انگیزه برای تحمیل یک روش واحد تفکر و عمل به ویرانی همه اکوسیستمها بدل می شود و بقای تمام گونه ها از جمله زندگی انسان را تهدید می کند. بهره برداری بیش از حد از منابع طبیعی بدون مراقبت از تعادل، ما را متلاشی می کند.

پوسترها باید اصل باشند اما لزوماً منتشر نشده باشند. هر شرکت کننده قادر به ارسال حداکثر ۱۰ پوستر خواهد بود.

شرکت در این مسابقه هزینه ی ورودی ندارد و در سراسر جهان برای همه طراحان، گرافیست ها و هنرمندان تجسمی باز است و بدون محدودیت سنی برگزار میشود.

آثار منتخب جوایز دریافت خواهند کرد و در مکزیک و احتمالاً در کشورهای آمریکای لاتین و کشورهای آمریکای شمالی نیز نمایش داده خواهند شد.

مهلت ارسال آثار: ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۰ (۴ مرداد ۹۹)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.