فراخوان مسابقه تصویرگری چلتنهام / Cheltenham Illustration Awards

هدف اصلی مسابقه تصویرگری چلتنهام،  داستان گویی تصویری، چه با چند تصویر و چه با یک تصویر است به گونه‌ای که خلاقیت خودتان  را وسعت ببخشید و احتمالاتی فراتر از لحظه‌ی حاضر بیافرینید.

تم امسال:
«قصه های بی معنی»
«ما برای کودکانمان شعرهای بی معنی می خوانیم، هنگامی که نمی توانیم با حقیقت روبه رو شویم با رمز و راز حرف می زنیم و عمیق ترین اسرارمان را در پوچی مخفی می کنیم. «ی معنایی» قصد دارد مفهومی غیرقابل فهم را توضیح دهد، آن در ذهن ما با آنچه منطقی و قابل درک است درگیر می کند. از چیزهای دیگر دست بکشید و تصویری بسازید که یک داستان بی معنای جدید را روایت کند.»

دو بخش اصلی:
• دانش آموزی
• نوظهور
بخش دانشجویی برای همه‌ی دانشجویان بالای 18سال در سراسر دنیا می باشد. بخش نوظهور و شناخته شده متعلق به تصویرسازان تازه کار و درحال تمرینی که علاقه به دیده شدن کارشان دارند.
شرکت در مسابقه رایگان است.

جایزه:
کارهای برگزیده در نمایشگاهی در چلتنهام (UK) و دیگر گالری ها به نمایش گذاشته خواهند شد و در مجله‌ی سالیانه‌ی جوایز تصویرسازی چلتنهام 2016 چاپ شده و بین ناشران توزیع خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

 

CIA

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمايشگاه بين‌المللی سالانه ديزاين
فراخوان سومين نمايشگاه بين‌المللی سالانه ديزاين