فراخوان مسابقه بین المللی پوستر Posterheroes 2019

انجمن پوستر هیروز ایتالیا مسابقه پوستر2019  Posterheroes را با موضوع: یک پوستر برای یکپارچگی برگزار می کند.

Posterheroes یک مسابقه بین المللی در مورد طراحی اجتماعی و ارتباطات اجتماعی است که از جامعه خلاق بین المللی می خواهد که پیام های قدرتمندی را از طریق پوستر ۵۰ × ۷۰ سانتی متر یا ۷۰ × ۱۰۰ سانتی متر در مورد مسائل اجتماعی و محیط زیست بیان کند.

شرکت کنندگان فرصتی برای برنده شدن جایزه نقدی، شرکت در بسیاری از نمایشگاه ها و رویدادها دارند و در نشریات و پروژه های سرمقاله Posterheroes نشان داده می شوند. مجموع صندوق جایزه نقدی برای سال ۲۰۱۹ ۵۰۰۰ یورو است.

شرکت کنندگان می توانند پوستر و یا یک پوستر (ویدیو) ارسال کنند.

این مسابقه با موضوع – یک پوستر برای یکپارچگی – قصد دارد مردم از مسائل مربوط به یکپارچگی و پذیرش آگاهی یابند و به منظور ارتقاء “تنوع” به عنوان منبعی برای ایجاد جوامع “فردا” اقدام کنند.

پوسترهای برنده از طریق یک پنل انتخابی شامل متخصصین بین المللی در زمینه تصویر، انیمیشن، هنر، ارتباطات بصری (تا کنون ۵۵ نفر) انتخاب شده اند.

هزینه ورود: رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: ۳ ژوئن ۲۰۱۹/ ۱۳ خرداد ۹۸

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به اینجا  مراجعه کنید.

پوسترهای دوره قبل را اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پنجمین دوره نمایشگاه «مهمانی هنر» برگزار می‌شود