فراخوان فستیوال بین‌المللی هنر های تجسمی مونترال

فستیوال بین‌المللی هنرهای تجسمی مونترال کانادا 2016 برگزار می شود.
سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تحت عنوان “فقط برای خنده” از تمامی هنرمندان و طنزپردازان جهان برای شرکت در این فراخوان دعوت به عمل آورده است. این جشنواره با موضوع “طنز به طور شفاف پرتکاپو و تیز و تند هست” و در رشته‌های تصویرسازی، کارتون و هنر معاصر برگزار می‌شود.
هیئت داوران پس از بررسی آثار برگزیده را در چند رشته معرفی می‌نماید و آثار منتخب در نمایشگاهی در مونترال به نمایش در خواهد آمد.
گفتنی است برندگان هر بخش “بخش تصویر سازی و کارتون و بخش هنر معاصر ” به طور مشترک از جایزه 2500 دلاری کانادا برخوردار خواهند شد.
علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ سه‌شنبه 11 خرداد 1395 به سایت https://ciavivac.com مراجعه نمایند.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.