نمايشگاه بين‌المللی سالانه ديزاين

فراخوان سومين نمايشگاه بين‌المللی سالانه ديزاين

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، فراخوان سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی سالانه دیزاین با محوریت “دیزاین، تحول و امید” به دبیری اشکان قازانچایی منتشر شد.

گالري مجازی اعلان در دو دورۀ گذشته و همزمان با فصل رويش و نوروز، اقدام به برگزاري نمايشگاه‌های بين‌المللی در حوزه طراحی پوستر کرده است. اينک، در سومين دورۀ حضور و با مشارکت فرهنگسرای نیاوران و همچنین در آستانۀ سال نو خورشيدي، در نظر دارد با نگاهي متفاوت به گسترۀ ديزاين و اهميت آن در جوامع بشری در مديا‌هاي مختلف ورود نمايد.

سومین دورة نمایشگاه بین‌المللی سالانه دیزاین در دو بخش پوستر و گرافیک متحرک(موشن گرافیکس) برگزار خواهد شد و هر شرکت‌کننده حداکثر مي‌تواند با در نظر گرفتن موضوعات مطروحه(شرح کامل در متن فراخوان) در هر بخش، با سه اثر حضور يابد.

مهران ميرحسيني، الهام آهويي و اشکان قازانچايي اعضای شوراي سياست‌گذاري این دوره از نمایشگاه بوده و انتخاب آثار بخش پوستر را کيانوش غريب پور، مهردخت دارابي، جواد آتشباري، مهران مير حسيني و فرشيد پارسي کيا بر عهده خواهند داشت همچنین آثار بخش گرافيک متحرک را سعيد حق زارع، رضا اللهياري و ميلاد شاه‌جاني انتخاب خواهند کرد. بابک صفري مدير هنري و الهام آهويي مدير اجرايي رویداد فوق هستند.

شایان ذکر است پایان مهلت ارسال آثار 15 اردیبهشت ماه 1400 بوده و گشایش سومین نمایشگاه بین‌المللی دیزاین، همزمان در سايت گالري مجازي اعلان و سالن اصلي فرهنگسراي نياوران در نيمه دوم خرداد ماه 1400 خواهد بود.
برای اطلاع از شرح کامل فراخوان به سایت گالري مجازي اعلان www.elanagi.com مراجعه فرمایید.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نتایج فراخوان رقابتی حروف نگاری (لبیک یا حسین)