فراخوان رقابت تصویرسازى کتاب بر اساس داستان‌های شرلوک هلمز

فراخوان رقابت تصویرسازى کتاب بر اساس داستان‌های شرلوک هلمز 2018 این رقابت با همکارى خانه تصویرسازى (House of Illustration ) و انجمن کتاب (The Folio Society) برگزار می شود.

حضور همه تصویرسازان از سراسر دنیا در سطح حرفه‌ای و آماتور در این رویداد هنری آزاد است. هزینهشرکت در مسابقه ٢٥ پوند و براى دانشجویان ١٥ پوند است.

کتابى که براى مسابقه تصویرسازى سال ٢٠١٨ نمایش داده می‌شود، بخشى از ماجراى شرلوک هلمز است که توسط آرتور کنون دویل انتخاب شده، شرکت‌کنندگان می بایست براى تصویرسازى هریک از داستان‌هاى زیر را مطالعه نماید.

A Scandal in Bohemia (رسوایی در بوهمیا)

The Man with the Twisted Lip (مردی با لب‌های پیچ خورده)

The Musgrave Ritual (نیایشگاه ریتال)

از برنده مسابق تصویرسازى کتاب سال ٢٠١٨ خواسته خواهد شد تا در مجموع ٩ اثر دیگر و یک طراحى جلد براى نشر کتاب نهایى ارائه دهد. او باید این کار را در مهلتى که انجمن کتاب (The Folio Society) در اختیار او می گذارد انجام دهد.

گفتنی است به نفر اول مبلغ ٥٠٠٠ پوند و به ٥ نفر بعدى هرکدام ٥٠٠ پوند بعنوان جایزه اهدا می شود.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ هفدهم ژانویه سال ٢٠١٨ (27 دی ماه 1396 ) به سایت: http://competitions. houseofillustration.org.uk/ book-illustration-competition- 2018/ مراجعه کنند.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراحی مجموعه تمبر برای آقا و خانم کوچولو