فراخوان دومین جشنواره بین الملی پوستر شنزن چین 2016

جشنواره بين المللي پوستر Shenzhen ، پروژه تبليغاتي، فرهنگي و رفاه عمومي با حمايت مالي منطقه دولتي فوتين شنژن در سال 2015 تاسيس شد. این جشنواره، یک جشنواره معتبر در ابعاد جهانی است که در آذر ماه ۹۵ در موزه ملی شنزن گون برگزار خواهد شد.
در دومين دستاورد شنژن ، طرح هايي از طراحان جهاني و استعداد هاي نوشکفته جمع آوري مي شود. اين طرح ها براي تشويق  و نوآوري با هدف ” تغيير طراحي آينده ” رقابت مستقيم منعکس خواهدشد. برنامه استفاده از طراحي پوستر در فضاهاي فرهنگي ، اجتماعي ، تجاري و رسانه هاي جديد ، کمک براي ارائه يک پلت فرم عملي براي طراحي پوستر ، طراحي متقابل در آينده ي چين و ارتقاي تبادل بين المللي بين رشته طراحي و   موسسات آموزش است.
هيئت داوران از پنج طراح برجسته گرافيک بين المللي تشکيل شده است که جوايز را از بين چهار دسته متخصصان و دانشجويان با توجه به تکنيک بين المللي انتخاب خواهند کرد.

برخی از جزییات مسابقه:
اندازه آثار: بين 36.4cm * 51.5 cm و 120.0 cm * 180.0 cm
هر هنرمند ميتواند  تا پنج اثر ارسال نمايد. ( کارهاي سري بعنوان يک اثر حساب مي شوند).
شرکت در اين مسابقه هزينه اي ندارد.
اين رقابت قابل شرکت براي تمام طراحان از سراسر جهان است. اعم از دانش آموزان و دانشجويان در مقاطع کارشناسي ، کارشناسي ارشد و بالاتر از هر رشته هنري و مدرسه طراحي
جايزه:
هيئت داوران تنها يک جايزه بزرگ از ميان تمام جوايز کانديداي حرفه اي ها با استاندارد ايجاد تآثيرگزاري بالا و نوآوري انتخاب خواهند کرد. همچنين طلا ، نقره و برنز براي تمام دسته هاي  حرفه اي ها و دانش آموزان  اهداء خواهد شد.
مهلت ارسال آثار: ۴ آبان ماه ۹۵
جهت کسب اطلاعات بيشتر اينجا کليک کنيد.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پذیرایی جشنواره انیمیشن بوسنی از «یک نفر»