فراخوان دهمین سوگواره هنر عاشورایی

دهمین سوگواره هنرهای عاشورایی منتشر شد و هنرمندان برای شرکت در این سوگواره تا۳۱ شهریور فرصت دارند تا آثار خود را در سه بخش نقاشی، تصویر سازی، پوستر و پرچم به دبیر خانه این جشنواره ارسال کنند.
از جمله مهم ترین مقررات شرکت دراین جشنواره بدین شرح است:
1-هر هنرمند می‌تواند هم‌زمان در هر 4 بخش شرکت نماید.
2-هر هنرمند می‌تواند حداکثر 3 در هر بخش ارائه نماید.
3-به آثار پوستر راه یافته به نمایشگاه مبلغ دویست هزار تومان اهدا می‌شود.
4-به هنرمندانی که آثارشان به نمایشگاه راه یابد گواهی شرکت و کتاب نمایشگاه اهدا می‌شود.
هنرمندان برای اطلاع از سایر مقررات‌عمومی و تخصصی، ثبت نام و ارسال اثر می‌توانند به سایت جشنواره به آدرس www.artfest.ir مراجعه کنند.
جوایز جشنواره :
در بخش پوستر و پرچم به نفرات اول، دوم و سوم  علاوه بر اهدای دیپلم افتخار به ترتیب 30 میلیون ریال، 20 میلیون ریال، 10 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌شود.
در بخش نقاشی و تصویرسازی علاوه بر اهدای دیپلم افتخار به نفرات اول، دوم و سوم به ترتیب 35 میلیون ریال، 25 میلیون ریال و  15 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می شود.
همچنین در تمام بخش ها به 3 هنرمند لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می شود.
برای شرکت در این جشنواره لازم است تا پس از ثبت نام در سایت جشنواره و دریافت کد رهگیری اثر خود را به آدرس پستی دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، طبقه منفی یک، دبیرخانه مرکزی جشنواره‌های حوزه هنری ارسال کنند.

تقویم جشنواره:
آخرین مهلت ثبت نام و تحویل آثار سوگواره: 31 شهریور 1395
داوری آثار: مهرماه 1395
افتتاح نمایشگاه و معرفی آثار برگزیده: 11 آبان ماه 1395
پایان نمایشگاه:  11 آذر ماه  1395

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.