فراخوان جایزه کتاب تصویری Little Hakka

جایزه کتاب تصویری Little Hakka توسط Shenzhen OCT Culture تحت هدایت اداره فرهنگ، ورزش و گردشگری شهرداری شهرداری و فدراسیون زنان شنزن برگزار می شود.

هدف این جایزه، حمایت از ناشران و افرادی است که به خلاقیت در تصاویر کتاب ها توجه میکنند.همچنین تلاش می کند تا استعدادها و آثار عالی را کشف کند و فرصت های بیشتری برای تبادل بین المللی و همکاری بین ناشران، نویسندگان کتاب های تصویری و تصویرگران ایجاد کند.

برای سومین دوره رقابت بین المللی کتاب تصویری Little Hakka، سازمان دهندگان در مجموع ۳۶ هزار و هشتصد دلار جایزه نقدی در نظر گرفته اند. تمام آثار منتخب، نمایش داده خواهند شد. برندگان همچنین گواهی دریافت خواهند کرد.

آثار در سه بخش مجزا، حرفه ای، کودکان و موضوعی دریافت میشود.

آثار ارسالی می بایست بین ژانویه ۲۰۱۵ تا اوت ۲۰۱۸ خلق شده باشند.

هر اثر ارسالی حداقل ۱۰ تصویر داشته باشد.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ارسال آثار: ۳۱ آگوست ۲۰۱۹ (۹ شهریور ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
گزیده‌ای از لوگوتایپ‌ها (۲) / رضا بختیاری فرد