فراخوان جایزه طراحی A` Design / ده روز مهلت

کسب جایزه در مسابقه A’ Design به شهرت شرکت ها و تصویر برند کمک می کند. مشارکت در Award Award & Competition، بازخورد و تجربه ارزشمندی را ارائه می دهد. منتخبین این رویداد گواهی و تقدیرنامه دریافت خواهند کرد.

هدف اصلی جایزه A’ Design ایجاد تبلیغات و فرصت های تبلیغاتی برای برندگان جوایز ضمن حمایت از فرهنگ طراحی جهانی، ایجاد انگیزه برای متقاضیان طراحی آینده برای آینده بهتر است.

این رقابت در گروه های زیر برگزار میشود:

• جایزه طراحی صنعتی خوب

• جایزه طراحی معماری خوب

• جایزه طراحی محصول خوب

• جایزه طراحی ارتباطات خوب

• جایزه طراحی خدمات خوب

• جایزه طراحی خوب مد

• دسته های دیگر در دسترس

جایزه طراحی و رقابت A ‘Design یک سیستم منحصر به فرد را برای طراحان فراهم می کند تا ایده های خود را به شرکت های حامی مالی بفروشند، به همین ترتیب شرکت ها می توانند برای خرید ایده های طراحی اقدام کنند.

این سیستم همچنین یک نمایشگاه آنلاین ارائه می دهد و صفحات پروفایل رایگان را برای طراحان، مبتکران و شرکت ها ایجاد می کند.

این یک سیستم تعاملی است که در آن می توانید بیوگرافی یا مشخصات شرکت خود را بنویسید، با اضافه کردن طرح های اضافی، یک نمونه کار آنلاین گسترده ایجاد کنید و طرح ها یا محصولات جدیدی را به نمایش بگذارید.

ثبت نام و ارسال در مسابقه و جایزه A ‘Design Award و رقابت رایگان است و با ثبت نام به بسیاری از خدمات و عملکردهای رایگان دسترسی خواهید داشت.

آثار منتخب در ایتالیا به نمایش در خواهد آمد و در رسانه های چاپی و آنلاین هنرمند معرفی خواهد شد.

مهلت ثبت نام: 30سپتامبر 2020 /چهارشنبه 9 مهر 1399

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید. http://www.whatisadesignaward.comOne thought on “فراخوان جایزه طراحی A` Design / ده روز مهلت”

  1. این یه جایزه‌ی فروشی و پولی و بی‌اعتباره که ده‌ها جواهرساز و فارغ‌التحصیل معماری مرفه و بورژوا تو ایران خریدن واسه خودشون. کافیه هشتگ adesignaward رو تو اینستاگرام دنبال کنید تا از کثرت تعداد برندگان ایرانی در گروهی که ذکر شد شگفت‌زده بشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.