فراخوان جایزه طراحی A` Design / ده روز مهلت

کسب جایزه در مسابقه A’ Design به شهرت شرکت ها و تصویر برند کمک می کند. مشارکت در Award Award & Competition، بازخورد و تجربه ارزشمندی را ارائه می دهد. منتخبین این رویداد گواهی و تقدیرنامه دریافت خواهند کرد.

هدف اصلی جایزه A’ Design ایجاد تبلیغات و فرصت های تبلیغاتی برای برندگان جوایز ضمن حمایت از فرهنگ طراحی جهانی، ایجاد انگیزه برای متقاضیان طراحی آینده برای آینده بهتر است.

این رقابت در گروه های زیر برگزار میشود:

• جایزه طراحی صنعتی خوب

• جایزه طراحی معماری خوب

• جایزه طراحی محصول خوب

• جایزه طراحی ارتباطات خوب

• جایزه طراحی خدمات خوب

• جایزه طراحی خوب مد

• دسته های دیگر در دسترس

جایزه طراحی و رقابت A ‘Design یک سیستم منحصر به فرد را برای طراحان فراهم می کند تا ایده های خود را به شرکت های حامی مالی بفروشند، به همین ترتیب شرکت ها می توانند برای خرید ایده های طراحی اقدام کنند.

این سیستم همچنین یک نمایشگاه آنلاین ارائه می دهد و صفحات پروفایل رایگان را برای طراحان، مبتکران و شرکت ها ایجاد می کند.

این یک سیستم تعاملی است که در آن می توانید بیوگرافی یا مشخصات شرکت خود را بنویسید، با اضافه کردن طرح های اضافی، یک نمونه کار آنلاین گسترده ایجاد کنید و طرح ها یا محصولات جدیدی را به نمایش بگذارید.

ثبت نام و ارسال در مسابقه و جایزه A ‘Design Award و رقابت رایگان است و با ثبت نام به بسیاری از خدمات و عملکردهای رایگان دسترسی خواهید داشت.

آثار منتخب در ایتالیا به نمایش در خواهد آمد و در رسانه های چاپی و آنلاین هنرمند معرفی خواهد شد.

مهلت ثبت نام: 30سپتامبر 2020 /چهارشنبه 9 مهر 1399

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید. http://www.whatisadesignaward.com

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
۱۸ طرح جلد برگزیده ۲۰۱۴ از نگاه نشریه Print