فراخوان بین المللی پوستر «عشق در هنر»

ازتمام هنرمندان هنر های تجسمی و طراحان گرافیک دعوت می شود به طراحی پوسترهایی با موضوع عشق در هنربپردازند.

با توجه به پیشینه تاریخی تأثیر عشق در هنر، هدف ما نشان دادن چگونگی ایجاد طراحی پوستر با رویکرد عشق در هنر و تأثیر آنها بر زندگی مردم است. در واقع می خواهیم تاثیر آثار هنری  که در طول تاریخ به واسطه تاثیر عشق بر هنرمند یا هنر به وجود آمده اند را برزندگی اجتماعی ، عاطفی مردم دنیا، در قالب طراحی پوستر نشان دهیم.  ما می خواهیم به دنیا قدرت عشق در هنرها را نشان دهیم. هنرمندان در طراحی پوستر و همچنین ارائه مفهوم بصری از دیدگاه خلاق آزاد هستند.

عشق یک واکنش عاطفی و روانی است که با دو حس مثبت و منفی متفاوت روبرو می شود. منشأ عشق می تواند یک محبت ساده یا یک احساس عمیق باشد. عشق طیف گسترده ای از روابط را شامل می شود ، مانند عشق بین انسان و انسان ، عشق به حیوان یا گیاه یا انسان دیگری با وابستگی عاطفی شدید. برقراری ارتباط با مردم در طول زندگی خود ، و برجسته ترین موضوعات هنرهای خلاق هستند. آثار هنری و ادبی در طول تاریخ بشریت همیشه از احساس عشق ناشی شده است که بیانگر دو بخش جدا نشدنی است. یعنی هنر و عشق همیشه در کنار هم هستند و این وابستگی عمیق به آثار هنرمندان بزرگ قابل توجه است که منشأ آن تجربه عشق در زندگی واقعی است. مانند ون گوگ که می گوید هیچ چیزی واقعی تر از عشق به مردم نیست. شاید به این دلیل که آثار هنری متبلور و متولد عشق است.

 

مشخصات ارسال آثار:

تمامی پوستر ها در اندازه: 100X70 سانتی متر با رزولوشن:150  و RGB  به آدرس ایمیل: posterpovero@yahoo.com ارسال شود

هر طراح مجاز است 3 اثر ارسال کند.

جوایز
رتبه اول: مدال طلا

رتبه دوم: مدال نقره

رتبه سوم: مدال برنز

آخرین مهلت: 11 آبان ماه 1399 

نمایشگاه: آذر و دی ماه 1399
با توجه به وضعیت اپیدمی ویروس کرونا ، برگزارکنندگان ممکن است تصمیم جدیدی درباره تاریخ نمایشگاه بگیرند

مدیر جشنواره: جیانکارلو بوزی

مدیر هنری و طراح پوستر: بابک صفری

شهر ایسپرا – ایتالیا

برگزار کننده: جشنواره بین المللی  فیلم سینما پوورو – ایتالیا

www.posterpovero.com

http://www.festivaldelcinemapovero.com

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.