فراخوان بین‌المللی جایزه دیزاین تایپه 2015 + گالری برگزیدگان دوره قبل

برای هشتمین سال متوالی «جایزه بین المللی دیزاین تایپه» در سال ۲۰۱۵ برگزار خواهد شد. دبیرخانه این رویداد جهانی طی فراخوانی  از هنرمندان رشته های مختلف دعوت به حضور در این رویداد کرده است. هدف این مسابقه تنها انتخاب اثر برتر نیست، بلکه امید است تا برای ارائه ایده‌های مناسب جهت بسترسازی طرح‌های بین المللی و مرتبط با صنعت شرایط مناسبی فراهم آید. برگزار‌کنندگان از طرح‌هایی که در راستای توسعه‌ی اقتصاد، جامعه، محیط زیست و  فرهنگ‌شهری با معرفی سبک زندگی ساده‌تر و کارآمد‌تر ایجاد شده باشند استقبال می‌کنند و در بخش‌های زیر به دنبال آثار خلاقه می‌گردند.

طراحی گرافیک: شامل طراحی هویت بصری، پوستر، بسته بندی و طراحی نشریات.


طراحی صنعتی: منظور آثاری است که می‌توانند تولید انبوه شوند، شامل ابزار حمل و نقل، تجهیزات، وسایل روزمره و کالاهای خانگی، لوازم منزل و IT ، و از این قبیل.


طراحی فضاهای عمومی: شامل فضاهای برای استفاده‌ی عموم مردم، ساختمان‌های دولتی و مؤسسات خصوصی.

شرایط شرکت در مسابقه:

– 
شرکت در این مسابقه رایگان است.از همه‌ی علاقه‌مندان به طراحی از سرتاسر جهان دعوت می‌شود که به صورت انفرادی یا گروهی (هر گروه حداکثر شامل سه نفر) در این مسابقه شرکت کنند.
– همه‌ی حقوق طراحی آثار باید متعلق به خود شرکت کننده باشد و آثار مذکور باید اورجینال بوده و بعد از تاریخ 30 ژوئن 2013 خلق شده باشند.
جوایز:
 نفر برگزیده‌ی اول مبلغ( ۵۰۰۰۰۰ NTD ) حدود ۱۶۵۰۰ دلار امریکا) دریافت خواهد کرد.
به غیر از جایزه‌ی نقدی مدال طلا، نقره و برنز هم جوایز و گواهی شرکت دریافت خواهند کرد. 

افراد علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه، به وب سایت رسمی این رویداد مراجعه کنند و پس از ثبت نام آثار خود را آپلود کنند.
آخرین مهلت ارسال آثار:5  اوت 2015  (14 مرداد سال جاری) .
برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به این آدرس زیر مراجعه کنید.
برای دیدن برگزیدگان دوره‌های قبل به اینجا مراجعه کنید.

در ادامه پست توجه شما را به دیدن  آثار برگزیده بخش گرافیک سال ۲۰۱۴ دعوت می کنیم:

poster award (9)  poster award  瑞麗化  poster award (5)  poster award (6)  poster award (7)  瑞麗化  poster award (4)  poster award (29)  poster award (28)  wolnosc_ziemiszewska_02_2ok  poster award (24)  poster award (25)  poster award (26)  poster award (22)  poster award (23)  poster award (2)  poster award (20)  poster award (21)  poster award (18)  poster award (19)  Victim or Abuser  poster award (17)  poster award (15)  poster award (14)  poster award (13)  Peace  poster award (11)  poster award (1)  poster award (10)

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
استیکر به سبک اینارو/ محسن ایزدی