غولچه‌های چوبی

« مجموعه پیش رو شامل تصویرسازی‌های ملموس و دست‌ساز است که در قالب بچه غول‌ها و کاراکترهای چوبی خلق شده‌اند؛ هر کدام از این کاراکترها خالق افسانه و قصه‌ای شیرین برای کودکان است که کودک آن را در دست می گیرد، قصه می‌بافد، رویاپردازی می‌کند و بازی می‌کند.

با توجه به اهمیت ” دیو” در افسانه‌های شیرین و کهن ایرانی و علاقه وصف ناپذیر خودم به این موجود دوست داشتنی سعی کردم تا بیشتر شخصیت‌ها، دیو و بچه غول‌های بامزه باشند تا کودک به راحتی با آنها ارتباط برقرار کند و به دنیای نقاشی‌ها و تصویرسازی‌های او نزدیک باشد.

این مجموعه با اتودهای دستی روی کاغذ شروع شد و با ساخته شدن از چوب در کارگاه کوچکمان، جان گرفتند سپس با رنگ اکریلیک، رنگ آمیزی شدند و با نخ‌های رنگی و متریال‌های کوچک صدا دار مثل توپک‌های چوبی و زنگوله، کاربرد جغجغه به خود گرفتند.

این مجموعه در طی 3 الی 4 ماه ایده پردازی و ساخته شد و با توجه به علاقه زیاد مخاطبان همچنان با طرح های جدید ادامه دارد.

با توجه به اهمیت بازی کودکان، این مجموعه با هدف ایجاد بازی سالم با متریال سالم برای کودک ساخته شده است.

کبری احمدی، متولد 1371 شهر بجنورد، تصویرگر و سازنده اسباب‌بازی چوبی و دارای مدرک کارشناسی گرافیک از دانشگاه سناباد مشهد است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
اعلام منتخبین دوسالانه پوستر بولیوی ۲۰۱۷