عینک‌های واقعیت مجازی گوگل در پروژه «ما فرهنگ را به تن می‌کنیم»

موزه مجازی گوگل، کلکسیون جدیدی را تحت عنوان موزه فشن و تاریخ و فرهنگ پوشش به مجموعه خود افزوده است. این پروژه جدید با نام WeWearCulture ، نتیجه همکاری گوگل با 180 موزه، مدرسه، موسسات فشن دیزاین و برخی دیگر از ارگان های مختلف سراسر جهان برای جمع آوری و تشکیل یک آرشیو بزرگ در مورد پوشش و طراحی لباس است. بدین منظور، نهاد Google Art & Culture عینک های واقعیت مجازی از جنس مقوا را با همکاری استودیوی ELMØ ساخته است.

ELMØ یک استودیوی خلاق چند رشته­ ای واقع در پاریس است که در زمینه های مختلف هنر و دیزاین به صورت دو بعدی، سه بعدی و استاپ موشن تخصص دارد. این استودیو برای گوگل عینک های واقعیت مجازی از جنس مقوایی را ارائه کرده است که یک بینش غیرمنتظره از پروژه WeWearCulture را پیش روی ما قرار می دهد. از این عینک ها در موزه  Musée des Arts Décoratifs شهر پاریس استفاده می شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
سومین رویداد صبح خلاق تهران برگزار می‌شود