طراح کاراکتر Terminator اولین روبات خود را ساخت

طراح و کانسپت کاراکتر فیلم های Transformers، Robocop و Terminator بنام ویتالی بولگارو (Vitaly Bulgarov) به تازگی در یک پروژه هیجان انگیز، روباتی را طراحی کرده است که توسط یک کمپانی کره‌ای تبدیل به واقعیت شده است. نام این روبات Method-2 می باشد. این روبات غول پیکر می تواند یک فرد را در خود جای دهد و کنترل حرکت آن را دست بگیرد. هزینه‌ی این پروژه 200 میلیون دلار بوده است که در سال 2017 به پایان می رسد و به مبلغ 8.3 میلیون دلار به فروش خواهد رسید.  این روبات فعلا می‌تواند مانند نوزادنی که تازه راه رفتن را یاد گرفته اند، قدم های اولیه خود را بردارد و به مرور زمان کنترل های بیشتری به آن اضافه خواهد شد و حرکات آن  راحت تر خواهد شد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.