طراحی یک فونت برای گرامیداشت قربانیان مین‌های زمینی کلمبیا

سمانا (semana) یکی از مشهورترین مجلات کلمبیا، با برگزاری یک کمپین تایپوگرافی با عنوان «هلپ‌فونت» help font  قربانیان مین های زمینی کلمبیا را گرامی داشته است.

بر اساس مطالب منتشر شده، این قربانیان هرگز توجه کافی ای که مستحق آن بوده اند را از طرف دولت و رسانه ها دریافت نکرده اند و این باعث شده بیشتر مردم از وضعیت ناگوار آنان بی خبر بمانند.

با استفاده از توانایی و تاثیرگذاری هنر می توان تغییر ایجاد کرد. مجله سمانا اساسا به دنبال حرکت و تغییر است. آنها در این کمپین با طراحی یک تایپ فیس جدید با نام “help font” که به تاثیر از مصیبت های این واقعه است سعی کردند تا توجه بیشتری را به سمت این قربانیان جلب کنند. از این فونت در تیتر مقالات و پوستر ها استفاده می شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
رونمایی پوستر جشنواره پویانمایی تهران