طراحی کاراکتر تبلیغاتی قهوه QG / باران صدیقیان

« علایق من در حوزه هنر و ادبیات وسیع است و این باعث می شود در خلق هنری خود بتوانم نگرش متنوعی داشته باشم.

سال‌های فعالیت هنری‌ام باعث شده تا دیدی تصویری نسبت به امور و متون داشته باشم و در حال حاضر بیشترین فعالیتم در حوزه تصویر سازی کتاب و تصویر سازی تبلیغاتی است و از آن لذت می برم.

آخرین پروژه تصویرسازی تبلیغاتی من طراحی کاراکتر تبلیغاتی و شخصیت پردازی قهوه برند کیوجی (QG) است.

برای این قهوه 4 کاراکتر در قالب 9 فریم که نشان دهنده 4 رده قهوه هست، طراحی شده است. طراحی کاراکترها بر اساس تم اسطوره‌ای حماسی است؛ به همین دلیل تم غالب سیاه سفید را برای طراحی کاراکترها انتخاب کردم و از تکنیک مداد استفاده کردم.

با توجه به نیازهای طراحی تبلیغاتی، برای هر کاراکتر یک رنگ غالب در نظر گرفته شده که درصورت لزوم به صورت تاچ تک رنگ در طراحی‌ها استفاده شده است؛ به عنوان مثال رنگ طلایی نماد کاراکتر کینگ هست که در مواقع لزوم از آن استفاده شده است.»

پروژه دیگری از باران صدیقیان در روزرنگ را اینجا ببینید.

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تماشاچی
او دیگر تماشاچی است / شیدا کاشی