طراحی و دیزاین یک سالنامه‌ی صنعتی / Ermolave Bureau

این سالنامه بخشی از یک پروژه بزرگ برای هویت بصری جدید شرکت Severneftegazprom است. این تقویم دیواری یک از اولین دستاوردهایی است که سبک بصری جدیدی را به شرکا و کارمندان شرکت معرفی می‌کند.
هدف این شرکت، توسعه و ساخت زیر بنا برای یکی از بزرگترین میدان‌های نفت و گاز روسیه است که پی‌جویی و اکتشاف نفت و گاز و همچنین جمع آوری و بازاریابی گاز طبیعی را به عهده دارد.
طراحان این پروژه نسبت‌های نمادی را مجدداً طراحی کردند و این سیستم را بر اساس آن دیزاین کردند. طول کلمات در لوگوی “neft”، ” sever” و “gasprom”شبکه را برای ترکیبات گرافیکی ایجاد کرده است. سیستم هویت بصری بر ترکیبات گرافیکی مبتنی است که متشکل از نقطه و خطوط افقی و عمودی است. در این طراحی از عکسهایی با رنگ آمیزی متناسب با عناصر گرافیکی استفاده شده است تا نشان دهد که زمینه در یک میدان منحصر بفرد و زیبا قرار گرفته است. این پروژه توسط استودیو Ermolaev Bureau انجام شده است. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا تصاویر این پروژه را ببینیم:

سالنامه-روزرنگ (13) سالنامه-روزرنگ (10) سالنامه-روزرنگ (11) سالنامه-روزرنگ (12) سالنامه-روزرنگ (7) سالنامه-روزرنگ (8) سالنامه-روزرنگ (9) سالنامه-روزرنگ (5) سالنامه-روزرنگ (6) سالنامه-روزرنگ (2) سالنامه-روزرنگ (3) سالنامه-روزرنگ (4) سالنامه-روزرنگ (1) سالنامه-روزرنگ
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.